Co nas wyróżnia

 

Jestem założycielką Placówki Niepubliczny Żłobek i Przedszkole Domkowo. Przede wszystkim jestem mamą Kuby i Oli. Choć moja początkowa kariera zawodowa i edukacyjna była kompletnie niezwiązana z tematem opieki nad dziećmi, macierzyństwo zmieniło moje ukierunkowanie. Bycie mamą rozbudziło moje fascynacje niezliczonymi możliwościami rozwoju i pracy z dziećmi. Z myślą o dzieciach i dla dzieci stworzyłam miejsce, w którym sama chętnie zostawiałabym swoich Maluszków. Jako wymagający Rodzic, dbam o to,

aby każdego, kto wchodzi do Domkowego Żłobka i Przedszkola, otuliło domowe ciepło oraz przyjazna atmosfera.

Na przestrzeni lat prowadzenia najpierw Klubu dziecięcego, następnie żłobka a od 2021 roku dodatkowo przedszkola wraz z zerówką , stworzyłam prężnie działającą placówkę z bardzo bogato rozwiniętą ofertą edukacyjną dostosowaną do każdego wieku dzieci. Placówka jest miejscem, która zapewnia możliwości wszechstronnego rozwoju i najlepszą opiekę. Dodatkowo buduje miłą, rodzinną atmosferę, dzięki czemu dzieci czują się tu bezpiecznie i chętnie wracają do nas każdego nowego dnia.

Od 2017 roku pracuję z dziećmi od 1 r.ż. i uważamy, że nie każda metoda ma zastosowanie w rozwoju wszystkich dzieci. Takie zmienne jak wiek, poziom rozwoju psychoruchowego czy temperament będą wpływały na podatność sposobu uczenia się. Dlatego w mojej placówce  wykorzystujemy różnorodne elementy metod i form pracy dostosowane do możliwości rozwojowych dzieci i ich indywidualnych potrzeb. Stosujemy je, aby rozwój dziecka przebiegał prawidłowo, harmonijnie i wielostronnie. Długoletnia praca z dziećmi pozwoliła mi wypracować mikro – autorskie programy,  bazując na naturalnej kreatywności dziecka.

W palcówce Domkowo wszystko jest możliwe - Twoje dziecko może przemierzać bajeczne krainy na grzbiecie wielbłąda, zamieniać się w dowolną postać na zajęciach tematycznych i samodzielnie tworzyć scenariusz swojej własnej opowieści.

Adriana Derda